Digital Analytics Summit

Digital Analytics Summit

Dijital pazarlama sektörünü bu yıl ikinci kez bir araya getirecek olan Digital Analytics Summit, 13 Kasım 2015’te Boğaziçi Üniversitesi’nde!

Dijital pazarlama sektörünün uzman isimleri, akademisyenler, marka yönetici ve pazarlamacılar 13 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek Digital Analytics Summit’te bir araya gelecek. Zirve, birçok prestijli konferansa ev sahipliği yapmış olan Albert Long Hall’de gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Ayşegül Toker’in koordinatörlüğünde düzenlenen Digital Analytics Summit, dünyanın en saygın pazarlama akademisyenlerinden ve MarketShare’in kurucularından Dominique Hanssens’ı ana konuşmacı olarak ağırlayacak.

Digital Analytics Summit; mobil pazarlama analitiği, dijital büyük veri ve ölçümleme konularında; dijital trendlerin, araştırmaların ve uygulamaların paylaşılacağı oturumlarla sektörün öncü isimlerini katılımcılarla buluşturacak. Katılımcılar ayrıca dijital dünyanın önemli isimleri ile network imkanı da elde edecek.

Dijital Ajanslar Platformu olarak Dijital Medya Sponsoru olduğumuz etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kayıt için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2015 İTÜ Çekirdek BIG BANG 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.