Digital Age Summit 2015

Digital Age Summit 2015

Pazarlama dünyasının gündemini belirleyen Digital Age Summit, bu yıl “Think Logical Act Digital” temasıyla 12-13 Mayıs tarihlerinde Raffles Otel’de yapılacak.

Bu yıl dokuzuncu kez gerçekleşecek olan Digital Age Summit, ana teması “Think Logical Act Digital” ile pazarlama dünyasının profesyonellerini bir araya getirecek. Zirvede Big Data, Content, Design, Mobile gibi dijital pazarlamanın en önemli konuları tüm yönleri ile tartışılacak.

Moderatörlüğü bilişim ve teknoloji alanında çalışmalarıyla tanınan gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu tarafından yapılacak olan Digital Age Summit’te dijital dünyanın zirvesindeki profesyoneller bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşacak. Zirvede Poke London Kurucu Ortağı Nicolas Roope, Siber Güvenlik Analiz Uzmanı Keren Elazari, profesyonel tasarımcı Borre Akkersdijk, Memac Ogilvy Dubai Krestif Direktörü Ramzi Moutran ve Marketoon Studios CEO’su Tom Fishburne gibi dünyaca bilinen isimler de konuşmacı olarak yer alacak.

Birçok markanın dijital deneyimlerini taşıyacağı iki günlük etkinlikte Tom Fisburn keynote konuşmasının yanı sıra “Digital Storytelling” konusunda sınırlı sayıdaki katılımcıyla bir workshop yapacak. Pek çok ünlü konuşmacı ise gelecek ay açıklanacak.

Digital Age Summit

Digital Age Summit 2015 hakkında detaylı bilgi ve katılım için etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Melek Yatırımcı Atölyesi Obama’nın Danışmanları Hedef: Hedef Kitle Konferansı'nda! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.