Digital Age Summit 2013 Digital Engagement

Digital Age Summit 2013 Digital Engagement

Digital Age Summit 2013, Digital Engagement teması ile 24 Ekim 2013 tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Dijital enformasyon teknolojilerinin yanı sıra , dijital ortamlardaki kullanıcı içerikleri ve sosyal medyanın atağa geçmesi pazarlama dünyasında radikal değişiklikler yarattı. Markalar ilk etapta sosyal medyada güçlü bir yer edinmenin, mümkün olduğu kadar çok sayıda fan ve takipçi çekmenin telaşına düştüler ancak zaman ve kazanılan tecrübe bunun yeterli olmadığını net bir şekilde ortaya koydu. Şimdi ise markalar kullanıcılarla bağ kurmanın, onları iletişim çalışmalarına dahil etmenin peşinde.

Bu yıl 7. kez düzenlenecek Digital Age Summit 2013, “Digital Engagement” başlığı altında bu önemli trendi gündemine taşıyor!

Konferansta Social Bakers CEO’su Jan Rezab, JWT Chief Creative Officer & Chief Digital Jeff Benjamin, “Netnografi” kavramını literatüre kazandıran teorisyen Prof. Robert Kozinets, Facebook’tan Paul Adams ve Content Rules kitabının yazarı story teller C.C. Chapman’ı ve dijital alanda lider olmuş bir çok etkili isim konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinlik detayları için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi 2013 Digital Storytelling Semineri →

Yazar Hakkında

Özgül Kocatepe
Özgül Kocatepe
TAC'den 2005 senesinde mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünde Lisans Eğitimini ve Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Sertifika Programını tamamladı. Özgül, Dijitalajanslar.com'da konuk yazar olarak yer alıyor.