Digital Age: Dijital Dünyada 2016’da Neler Oldu?

Digital Age: Dijital Dünyada 2016’da Neler Oldu?

Digital Age, 2016 yılının ardından Türkiye ve dünyada yeni teknolojiler, yeni ürünler, trendler, girişimler ve pazarlama alanlarında yıl boyunca hafızamıza kazınan haber ve olayları tek videoda derledi.

Birçok yenilik ve teknolojik gelişmenin yaşandığı 2016 yılı, hatırlamak istemeyeceğimiz gelişmelere sahne olan bir yıl olarak hatırlanacak olsa da, sektörü ileri taşıyacak çarpıcı gelişmeler de yaşanmadı değil. 2016 yılında robot teknolojiler, yapay zeka, sanal gerçeklik ve uzay teknolojilerindeki atılımlarla bilim kurgusal bir geleceğe bu yıl daha da yaklaştık. Teknolojiye yön veren ve tüketimi de yönlendiren teknoloji devleri için hareketli bir yıldı.

Bu yıl tanıdığımız iPhone 7, Yeni Macbook Pro, Galaxy S7, Google Pixel ve diğer teknolojik cihazlar da 2017 için beklentileri artırdı. Birçok önemli satın alma ise sektörün 2017’de yaşayacağı rekabete farklı boyutlar kazandırdı.

Digital Age editörlerinin gözünden Türkiye ve dünyada 2016’nın önemli gelişmelerinin derlendiği videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

 
Kaynak: Basın Bülteni

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İnci Akü, SEO Çalışmaları İçin Webtures’ı Seçti! Clockwork’e Davey Awards’tan 4 Ödül! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.