Digidea, Sanal Gerçeklik Projesine Güveniyor
![Digidea, Sanal Gerçeklik Projesine Güveniyor](https://cdn.dijitalajanslar.com/2017/10/Digidea-sanal-gerceklik-pro.png)
Digidea, sağlık sektörüne yaratıcı fikirleri ile değer katmaya devam ediyor.
Mayıs, Haziran 2017 aylarında daha önce uygulanmamış bir sanal gerçeklik projesine imza atan ajans, hekimlerin tanı ve tedavi algoritmalarını geliştirmek amacıyla 3D bir hasta yarattı. 200’ün üzerinde hekim, 3D hastanın 5 yıllık tedavi sürecini deneyimledi. Bu keyifli yolculuk 2 bölümden ve 7 karar noktasından oluşuyordu. Projede, Digidea’ya destek veren 7 danışman hekim de kararların konsensüs sonuçlarını, 3D ortamda, avatarları aracılığıyla meslektaşlarıyla paylaştılar. Proje sonunda ise, hekimlerin %92’si projeyi çok beğendiğini ve meslektaşlarına önerdiklerini; ayrıca pratik tecrübelerine katkı sağladığını belirtti.
Projesine güvenen Digidea, alanında öncü Kristal Elma ve Felis ödüllerine başvurdu. İddialı projesinin yanında, yeni projelerine devam eden ajans, sağlık sektörünün statükocu yaklaşımını sonlandırmasına destek vermeye devam edecek.
Önceki yazı:
Sonraki yazı:
İlgili Haberler
Ajanslardan ücretsiz fiyat teklifleri alın.