Destex Digital’den Marketing Meetup’da Dikkat Çeken Squid Game Çalışması!

Destex Digital’den Marketing Meetup’da Dikkat Çeken Squid Game Çalışması!

Google Premier Partner Ajansı Destex Digital, 26 Ekim’de gerçekleşen Marketing Meetup etkinliğinde dikkatleri üzerine çeken kreatif bir Squid Game çalışması yürüttü. Dijital reklamcılık alanında adından sıklıkla söz ettiren başarılı Performans Ajansı, etkinlik katılımcılarına gizemli Squid Game kartları dağıttı.

Her yıl pazarlama adına önemli konuşmacıların ve marka temsilcilerinin bir araya geldiği Marketing Meetup etkinliğinde katılımcılar, sandalyelerine sıkıştırılmış ve izlenme rekorları kıran “oyuna davet” kartları ile karşılaştı. Destex Digital kart tasarımlarını da kendi özgü ikonlar ile oluşturdu. Marka logosunun bulunduğu kart tasarımlarının arka kısmında ise bir QR kod bulunuyordu.

destex-digital-squid-game-karti

Kartlarda Kazanan Ol! Sloganı ile merak uyandıran başarılı ajans, dijitalde markaların kazanan tarafta olmaları adına ilgi odağı olan kreatif bir çalışma gerçekleştirdi. Son dönemlerde Google Premier Partner Ajansı’nın kurmuş olduğu yerli oyun şirketi Axell Studio ve Türkiye’de oyun içi reklamcılıkta bir ilk yaratan Portuma projesi de ajansın önemli girişimleri içerisinde yer alıyor.

Google tarafından ödüllendirilen Premier Partner Ajansı Destex Digital hakkında detaylı bilgi için destexdigital.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik görsellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

destex-digital-marketing-meetup-2
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fibabanka’dan Geçmişten Geleceğe Uzanan Cumhuriyet Bayramı Filmi İzocam’ın Cumhuriyet Bayramı Filminde “Öz”e Dönüş →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.