Deprem Bölgesindeki Çocukların Yüzünü Güldüren Etkinlik: Bir Gülüş Yeter

Konular 25 Ağu 2023
Deprem Bölgesindeki Çocukların Yüzünü Güldüren Etkinlik: Bir Gülüş Yeter

Hepsiburada, deprem bölgeleri olan Hatay ve Gaziantep’te çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi.

Hepsiburada çalışanlarının da gönüllü olarak katılım gösterdiği Bir Gülüş Yeter etkinlikleri 11 Nisan’da Hatay’da ve 13 Nisan’da Gaziantep’te organize edildi.

Etkinliğin tüm organizasyonunu Linafon İletişim Ajansı üstlendi

Linafon İletişim Ajansı’nın organizasyonunu üstlendiği etkinlik, uzman pedagogların gözetiminde gerçekleşti. Resim ve yüz boyama, rüzgar gülü yapımı, sıfır atık ve kitap okuma etkinliği ile drama atölyeleri gibi çeşitli aktiviteler düzenlendi. 

Çocuklar, açık alanda dev satranç oyununun yanı sıra sandalye kapmaca, halat çekme ve seksek gibi geleneksel oyunlarla da eğlendi. “Bir Gülüş Yeter” etkinlikleri kapsamında çocuklar ayrıca çizgi film gösterimleri ile de keyifli vakit geçirdi.

“Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü” 

Hatay ve Gaziantep’te 1.000’den fazla çocuğun katıldığı etkinliklere sivil toplum kuruluşları da destek verdi. Etkinlik sonunda tüm çocuklara 23 Nisan ruhuna uygun olarak oyuncak ve kitaplar armağan edildi.

Hepsiburada, “Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü” programı kapsamında sosyal destek faaliyetlerine önümüzdeki 2 yıl boyunca devam edeceğini açıkladı.

https://vimeo.com/831219283

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Pazarlamada: Podcast ve Sesli İçeriğin Rolü CRM Medya Yönetici Ortağı Erol Sarı’nın Teknoloji ve İnovasyon İşletmelerin Geleceğini Nasıl Şekillendiriyor? Hakkındaki Konuşması →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.