DenizBank’tan Kutu Açılış Videolarıyla Akıllı Telefon Kredisi

DenizBank’tan Kutu Açılış Videolarıyla Akıllı Telefon Kredisi

DenizBank, YouTube’da popüler olan kutu açılış videolarını, izleyicilerin akıllı telefon almak için kullanabilecekleri krediye dönüştürdü.

YouTube’un en popüler videoları arasında yeni ürünlerin kutu açılışları yer alıyor. FCBRAM İstanbul’la bir araya gelen DenizBank, akıllı telefonlarını değiştirmeyi düşünenlere Apple’ın yeni ürünü iPhone X almak için kullanabilecekleri kredi “Credit X”i tanıtmak için YouTube’un atlanabilen 5 saniyelik pre-roll reklam formatını kullandı.

7 iPhone ve 11 Samsung modeli için 18 ayrı pre-roll reklam hazırlandı ve reklamlar, YouTube’un cihaz hedefleme özelliği kullanılarak bu telefonlara sahip olan kişilere gösterildi. iPhone X kutusundan kendi cihazlarının çıktığını görünce şaşkınlığa uğrayan izleyiciler, DenizBank’ın yeni bir akıllı telefon almak için müşterilere sunduğu kredi hakkında bilgilendirildi. 21.000 kişi Credit X’in ne olduğunu öğrenmek isterken, 6.500 kişi krediyi almak için başvurdu. Başvuran kişilere 2 haftada 2 milyon dolar kredi verildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Egzersiz Hareketiyle Birleşen Kalp Masajı Toyota’dan Dünyanın En Güvenli Bisikleti →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.