Dekatlon Buzz’a Yeni Kreatif Direktör

Ajans Haberleri, Haberler 16 Kas 2015
Dekatlon Buzz’a Yeni Kreatif Direktör

Sosyal medya ve interaktif pazarlama alanında Türkiye’nin en büyük bağımsız ajansları arasında yer alan Dekatlon Buzz, kreatif direktör pozisyonu için Can Ertem ile çalışmaya başladı.

Can Ertem, interaktif pazarlama ve dijital yayıncılık konusunda 16 senelik sektör deneyimini, Dekatlon markaları için sunmaya başlayacak ve aralarında Türk Telekom Grubu, Türk Hava Yolları, Garanti Bankası, Rixos Hotels, Bayer, LC Waikiki gibi birçok alanında lider markanın bulunduğu kreatif grup operasyonlarını yönlendirecek.

Can-Ertem-dekatlon

Can Ertem, en güncel olarak Netfork’un kreatif direktörlüğünü yürütüyor ve başlıca Yapı Kredi, Worldcard, PLAY, Adios, NUVO, Tetra Pak, Kültür Üniversitesi, Aksigorta gibi markaların yaratıcı interaktif operasyonlarını yönlendiriyordu. 

Öncesinde, Ad-Stop, C2A, DG ve Yedikedi  firmalarında, Gratis, Koçtaş, ASSOS, Taç, Linens, C.S.S Sarar, Beta Shoes, Citibank, IPSOS markaları için çeşitli sosyal medya ve dijital alanda çeşitli çalışmaları hayata geçirdi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bilet Stil’in Sosyal Medya Ajansı OnAdWorks Oldu! Pinterest’te Görsel Arama Devri! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.