Decathlon’dan Twitter’da Kayak Tutkusu Yarışması!

Decathlon’dan Twitter’da Kayak Tutkusu Yarışması!

Decathlon, Twitter’da gerçekleştirdiği yarışma ile kayak tutkunlarını Whitefest Kayak Festivali’ne davet ediyor.

Türkiye’deki 15 mega-spor mağazasıyla spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon, Twitter’de ödüllü bir yarışma düzenliyor. Kazananların 7-11 Şubat’ta Uludağ’da gerçekleşecek Whitefest Kayak Festivali’ne gitme fırsatı elde edeceği yarışmaya katılmak için Decathlon’dan aldığınız bir ürün ile kayak tutkunuzu en iyi gösteren fotoğrafınızı veya videonuzu Twitter’da  #KayakTutkusu hashtagi ile @decathlonturkey’i mention’layarak paylaşmanız yeterli.

Yaratıcılık ve özgünlüğün kriter olarak belirlendiği yarışma 29 Ocak’a kadar devam edecek. Ulaşım ve konaklama dahil çift kişilik Whitefest Kayak Festivali bileti kazanabileceğiniz yarışmaya katılım için tweet’inizde yer alacak ürünün son 1 ay içerisinde Decathlon Kart kullanılarak satın alınmış olması gerekiyor.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiye Decathlon Twitter hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cistus Antivirus Pastil, Gribe Karşı Uyarıyor "LeasePlan'den Kirala, Ötesine Karışma" Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.