ddip digital/design/integrated/paris’in yeni yıl kutlaması Metaverse’de gerçekleşti!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Oca 2023
ddip digital/design/integrated/paris’in yeni yıl kutlaması Metaverse’de gerçekleşti!

Dijital çağın tüm trend ve yeniliklerini benimseyen ddip digital/design/integrated/paris, ekibiyle birlikte 2022’nin son haftasında, Metaverse’de bir yılbaşı partisi düzenledi.

Bu parti, Metaverse tabanlı olarak kurulan ilk sanal platformlardan birisi olan Decentraland’de gerçekleşti. Avatarlarını oluşturarak Decentraland dünyasına adım atan ddip digital/design/integrated/paris ekibi, yeni yıl coşkularını gerçek dünyada olduğu kadar, sanal evrende de bir araya gelerek yaşadılar. 2023’ün yarattığı heyecanı ve neşeyi dans ederek kutlayan ddip ekibi, geçirdikleri bu keyifli zamanı kayıt altına alarak, videolarını sosyal medya platformlarında da paylaşıp yepyeni bir yıla ‘’merhaba’’ dediler.

ddip digital/design/integrated/paris, 2013 yılından bu yana The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone France gibi lider firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde faaliyet gösteriyor. Yarattığı stratejik perspektifler doğrultusunda ortaklıklarını güçlendiriyor ve iyi iletişimin başarılı bir iş ortaklığının anahtarı olduğuna inanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 20 Yaşında Clockwork’ten Yeni Yapılanma Bizim Mutfak, Almanya Pazarındaki Tüm İletişim Süreçleri İçin ddip digital/design/integrated/paris'i Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.