Dardanel Ton Reklam Serisi: Unutulmaz Tonlar

Dardanel Ton Reklam Serisi: Unutulmaz Tonlar

Dardanel Ton, Batesmotelpro işbirliği ile hayata geçirdiği reklam serisi Unutulmaz Tonlar’ın ilk filmi “Nefes Kesen Aksiyon”u yayınladı.

Ton balığı denince akla gelen “Türkiye’nin balık uzmanı” Dardanel Ton, yeni reklam serisi ile unutulmayan zamanları bir kez daha hatırlatıyor. Proje kapsamında Batesmotelpro ile çalışan marka, 3 filmden oluşan serinin ilki ile Türk filmlerinin absürd dövüş tekniklerini konu alıyor.

“Nefes Kesen Aksiyon” başlıklı ilk filmde; Türk filmlerinin aksiyon sahnelerinde kullanılan efektler ile birlikte Murat isimli karakterin uyuşturucu tacirlerine yaptığı baskın görülüyor. Tuhaf hareketler, trambolin desteğinde atlayışlar, komik vurulma hareketleri ve kullanılan maketler ile dikkat çeken video ile unutulmayan yeşilçam filmlerini esprili bir şekilde uyarlıyor.

Nefes Kesen Aksiyon’da baş rol karakteri Murat, yaptığı baskın sonunda örgüt lideri ile yüzleşiyor. Karşı tarafın önce davranması sonucu vurulan Murat’ı kurtaran ise cebinde bulunan Dardanel Ton kutusu oluyor.

 


Güncelleme: Dardanel Ton “Unutulmaz Tonlar” reklam serisinin yayınlanan “Çılgın Parti” ve “Bana Oğlum Deme” filmlerini de aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pandora'dan Anne İle Çocuk Arasındaki Özel Bağı Vurgulayan Proje Isuzu’dan Şoförler İçin "Yolların Filozofları" Projesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.