CRM Medya Portföyüne 6 Yeni Marka Ekledi!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Kas 2015
CRM Medya Portföyüne 6 Yeni Marka Ekledi!

Dijital reklam ajansı CRM Medya, müşteri portföyüne 6 yeni marka ekledi.

Sinpaş, Torunlar GYO, Tahincioğlu, Tekfen Emlak Geliştirme, Rönesas Konut, Ofton İnşaat gibi çok sayıda büyük markaya dijital medya çözümleri hizmeti sunan CRM Medya, müşteri portföyünü çeşitlendirerek büyümeye devam ediyor. Tekin Acar Kozmetik,  Metro Turizm, Kosifler Oto, B&G Store, Fuzul İnşaat  ve Bahçeşehir Koleji de artık CRM Medya’nın yeni müşterileri arasında yer alıyor.

Google Adwords, Twitter, mobil uygulamalar, Facebook ve Youtube reklamları konusunda özellikle inşaat şirketlerine yenilikçi dijital reklamcılık çözümleri sunan CRM Medya’nın müşteri portföyü inşaattan turizme, eğitimden kozmetiğe, giyimden yemeğe kadar farklı sektörlerden oluşuyor.

Başarısını kazandığı ödüllerle tescilleyen CRM Medya, Dijital Ajans çözümleri ile gayrimenkul alanındaki başarısını uzmanlığa dönüştürüyor. Ajans, değişen reklam yöntemleri ve yenilikçi dijital reklam çözümleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, geleneksel reklamların geçmişte kaldığını ve her sektörden firmanın, yenilikçi dijital çözümleri yakından takip ettiğini söyledi. Dijital ajans olarak müşterilerine 360 derece reklam çözüm alternatifleri sunduklarını vurgulayan Ramazan Becer, markayı doğru stratejilerle büyütmek ve yönetmenin önemine vurgu yaptı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti Bankası “Türkiye’nin En Dijital Şirketi” Seçildi Bilet Stil’in Sosyal Medya Ajansı OnAdWorks Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.