CookShop Web Sitesi, Unigate İle Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 06 May 2015
CookShop Web Sitesi, Unigate İle Yenilendi!

Medyasoft, Unigate™ web platformu ile sektör liderlerinin tercihi olmaya devam ediyor. Havacılıktan finansa, gıdadan teknolojiye 15 farklı sektörden 100’ün üzerinde şirketin ilk tercihi olan Unigate’i, Türkiye’de 11 şubesi bulunan CookShop da kullanmaya başladı.

Kurumlara dijital dönüşüm sürecinde hızlı, güvenilir ve bütünleşik çözümler sunan Medyasoft, müşterilerine eşsiz yemek deneyimi sunan CookShop’un web sitesini Unigate™ web platformu ile yeniledi. Türkiye’de 15 farklı sektörde 100’den fazla yerli ve yabancı şirketin ilk tercihi olan Unigate ile CookShop, ziyaretçilerine internet üzerinde de farklı bir deneyim yaşatacak.

Andy Warhol’un Pop-Art kültürü öğelerinin kullanıldığı CookShop’un yenilenen web sitesinde, 1950’lerin vintage tasarım detayları ön plana çıkıyor. Retrospektif yaklaşım ile oluşturulan CookShop web sitesi görsel öğeleriyle ziyaretçilerine zamanda yolculuk yaptırmaya hazırlanıyor. Gençlerin estetik anlayışına hitap eden yeni sitede şirketin misafirlerine sunduğu benzersiz mönüsünün yanı sıra Türkiye genelindeki 11 şubesinin detayları da yer alıyor. Sitede ayrıca CookShop misafirlerinin oluşturduğu CS.Club Instagram hesabında paylaşılan fotoğraflarda yer alıyor.

cookshop web sitesi unigate

cookshop web sitesi

Responsive tasarım tekniğiyle hazırlanan Cookshop.com.tr internete bağlanabilen tüm cihazlar için özel bir arayüzde görüntülenebiliyor. Sade ve modern bir yapıya sahip olan Unigate™ platformu ile CookShop internet sitesindeki tüm görünüm ve içerik yönetim paneli karmaşadan kurtarılarak, saniyeler içerisinde değiştirilebilen bir yapıya kavuşturuldu.

B2B ve B2C e ticaret projeleri içinde konumlanabilen, mobil uygulamalar için servis sağlayıcı kullanım olanağını tek bir platform üzerinde toplayabilen Unigate™, kolay kullanımının yanı sıra üst düzey güvenliği, üstün performansı, esnek arayüzü ve değişken ihtiyaçlara göre esnetilebilen teknolojisiyle ön plana çıkıyor.

CookShop’un Unigate web platfomu ile yenilenen sitesini şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları’ndan Kullanıcı Kaynaklı Kampanya: Delightful Stories Bosch Home Türkiye, Sosyal Medya Hesaplarını Duru’ya Devretti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.