Communicator Awards’a Wag the Dog Damgası!

Ajans Haberleri, Haberler 04 May 2016
Communicator Awards’a Wag the Dog Damgası!

Wag The Dog toplamda 5 ödül kazandığı Communicator Awards’a damgasını vurdu.

Pazarlama ve iletişim sektörüne dair birçok detayı takip eden Communicator Awards, geçtiğimiz günlerde sektörün en iyileri olarak nitelendirdiği çalışmaları ödüllendirdi.

Web sitelerinden etkili pazarlama stratejilerine, online videolardan bütünleşik kampanyalara kadar sektörün tüm ayrıntılarını göz önünde bulunduran platform; ödüllerini bu sene de “Award of Excellence” ve “Award of Distinction” başlıklı iki ayrı kategoride dağıttı.

22’nci yıldönümünde her zamankinden daha geniş bir seçkide ödüllerini dağıtan platformda, dünyanın birçok yerinden sektöre dair en yenilikçi ve özgün çalışmalar seçilip kazananlar arasında yerlerini aldı.  Wag The Dog ise kazandığı birden fazla ödülle dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Award of Excellence kategorisinde Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği için hazırladığı ve kreatif yönüyle öne çıkan web sitesi ile 2 ayrı ödül alan Wag the Dog, Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu & Savunma ve Havacılık Tanıtım Grubu için hazırladığı web siteleri ise Award of Distinction kategorisinde ise toplam 3 ayrı ödüle layık görüldü.

Communicator Awards’tan 5 ayrı ödülle ayrılan Wag the Dog uluslararası platformlarda başarılarıyla takdir toplamaya devam ediyor.      

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Darüşşafaka’nın Dijital Ajansı Ahtapot Sosyal Medya Oldu! Anavarza Bal'ın Ajansı Wox Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.