Clockwork, “Mcdonald’s’ın Sırrı Kalitesinde” Projesinden İki Ödülle Döndü!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Eyl 2015
Clockwork, “Mcdonald’s’ın Sırrı Kalitesinde” Projesinden İki Ödülle Döndü!

Clockwork tarafından hazırlanan “McDonald’s’ın Sırrı Kalitesinde” projesi, W³ Awards ve IMA’da ödüle layık görüldü.

McDonald’s’ın Sırrı Kalitesinde projesinde, McDonald’s’ın kullandığı ürünlerin üretimden tepsiye uzanan yolculuğu gözler önüne seriliyor. Gıda güvenliği, ürün içerikleri, besin değerleri gibi detayların yer aldığı web sitesinde ayrıca McDonald’s’ın kalite tasarım süreci, tedarikçi seçimi gibi konularda da bilgiler paylaşılıyor.

Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından düzenlenen, web dünyasının günümüzdeki en prestijli ödülleri arasında gösterilen W³ Awards yarışmasında Kurumsal İletişim dalında “Gold Winner” ödülüne layık görülen proje; ayrıca IMA’da (Interactive Media Awards) Tüketici Hizmeti kategorisinde “Üstün Başarı” ödülünü kazandı.

clockwork-mcdonalds-odul

2002 yılından beri dijital pazarlama alanında müşterilerine hizmet veren Clockwork’ün müşteri portföyünde; McDonald’s, LC Waikiki, D-Smart, Vakko, Mutlu Akü, Kahve Dünyası, Gloria Sports Arena, Kartal Yuvası, Türknet, Teksüt, Nako, Anadolu Motor, Abant Su gibi pek çok ulusal ve uluslararası marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samatlı Oyuncak’ın Dijital Ajansı Deep Dijital Oldu TÜYAP’ın Sosyal Medya Ajansı Gri Creative Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.