Clockwork 2019’a Hazır

Ajans Haberleri, Haberler 28 Ara 2018
Clockwork 2019’a Hazır

Clockwork, iş ortaklarının yeni yılını kutladı.

Tüm seneyi artı ve eksi yönleriyle değerlendiren Clockwork, yeni yıl heyecanını iş ortaklarıyla paylaştı. Üreterek ve değer katarak tamamlanan bir yıl olduğunun altını çizerek, birlikte ilerlediği tüm markalara teşekkür etti.

Clockwork, yeni yılda da güzel işler yapmak ve her işe büyük bir heyecanla sarılmak için hazır olduğunu yansıttı.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının dijital dünyalarını şekillendiren Clockwork, tasarım, yazılım ve sosyal medya yönetimi alanında faaliyet göstermektedir.

Clockwork müşterileri arasında; Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Mapre Sigorta, LC Waikiki, Vakko, Kartal Yuvası, Zorlu Enerji Grubu, Anadolu Etap, Anadolu Motor, Çelik Motor, Komşufırın, MNG Kargo, Temsa İş Makineleri, Komatsu, Volvo Trucks, Teksüt, Adore Oyuncak, Foriba, Tuna Ev ve Ofis, TÜYAP Fuarcılık Grubu, Kahve Dünyası, Gloria Hotels & Resorts, Kaya Hotels & Resorts, Alibey Hotels & Resorts, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa vb. gibi birçok güçlü markayı bulundurmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yerli ve Global Markalar 2018’de Diverseffect Dedi Exclion Yeni Hizmeti Basın Bülteni İle Markalara Büyük Avantaj Sağlıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.