Citroën Facebook Uygulaması: Tarzım Budur

Citroën Facebook Uygulaması: Tarzım Budur

Citroën Facebook uygulaması Tarzım Budur ile sosyal medya kullanıcılarının tarzını yansıtan otomobili buluyor.

Citroën,hızla değişen dünyada farklı beklentilere en iyi şekilde cevap verebilmek için yayınladığı “Tarzım Budur” uygulaması ile sosyal medya kullanıcılarının tarzını yansıtan Citroën C4 Cactus’ü buluyor.

Buzz Interaction tarafından hazırlanan uygulama; sosyal medya kullanıcılarının ilgi alanları, paylaşımları, beğenileri kısacası sosyal medyadaki bütün etkileşimlerini analiz ederek, kullanıcıların kişisel özelliklerine en uygun otomobili tasarlıyor.

Kullanıcılar uygulamaya girdiklerinde Facebook profillerinde paylaştıkları fotoğraflar, beğendikleri müzik ve filmler ile diğer etkileşimler otomatik olarak analiz ediliyor. Ardından kullanıcıya özel analiz sonucu belirlenerek, en uygun Citroën C4 Cactus belirleniyor. Kullanıcılar uygulamada otomobilin farklı özelliklerini de keşfedebiliyor.

Citroën Facebook Uygulaması

Citroen Türkiye Facebook sayfasında, Tarzım Budur sekmesinden ulaşılabilen uygulama, tarzınızı yansıtırken tek tuş ile tarzınızı sevdiklerinizle paylaşma imkanı da sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Profilo’dan Duygulandıran Yılbaşı Virali: Annem Hodjapasha Facebook Uygulaması: Lale Devri Kostüm Partisi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.