Cigna Finans Ve iyihisset.com’un Dijital Süreçlerini Peak Grup Sürdürecek

Ajans Haberleri, Haberler 21 Haz 2017
Cigna Finans Ve iyihisset.com’un Dijital Süreçlerini Peak Grup Sürdürecek

Geniş hizmet ağı, köklü deneyimi ve sigortadan daha fazlasını sunan çözümleri ile Türkiye’nin öne çıkan emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biri olan Cigna Finans dijital süreçlerini yönetilmesi için Peak Grup ile işbirliği yaptı.

Sempeak, Cigna Finans’ın arama motoru optimizasyonu ve online reklam çalışmalarını yürütürken, markanın iyi hissettiren içerikler barındıran içerik portalı iyihisset.com‘un da arama motoru optimizasyonunu gerçekleştiriyor.

Red and Grey Media ise, Cigna Finans ve iyihisset.com markalarının sosyal medyayönetimi ile birlikte iyihisset.com’un içerik yönetimini gerçekleştiriyor.

Peak Grup, yenilikçi reklam çözümleri üreterek reklamcılık alanında hizmet vermek ve online projelere yatırım sağlamak amacı ile kurulmuş şirketlerin çatı markasıdır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turna.com, Yılın En Uzun Günü 21 Haziran'a Özel "En"leri Paylaştı Welder Saatleri Ödüllere Doymuyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.