Çiçek Sepeti Facebook Oyunu: Seven Kalpleri Birleştir

Çiçek Sepeti Facebook Oyunu: Seven Kalpleri Birleştir

Çiçek Sepeti sevgililer günü için hazırladığı Facebook oyunu “Seven Kalpleri Birleştir” ile takipçilerine eğlenceli bir oyun denetimi yaşatıyor.

Online çiçek siparişinin önde gelen girişimlerinden Çiçek Sepeti, Sevgililer Günü için yayınladığı Facebook uygulaması “Seven Kalpleri Birleştir” ile takipçilerini eğlenceli bir oyuna davet ediyor. Seven Kalpleri Birleştir oyununda kullanıcılar Eros’un elinde bulunan ok aracılığı ile yoldan geçen insanların üzerine çeşitli birbirinden renkli çiçekler atarak onları bir araya getirmeye çalışıyor. Belirlenmiş bir süre içerisinde en az 20 kalbi birleştirmeyi hedefleyen katılımcılar ayrıca oyundaki saatleri de nişan alarak, oyunun süresini uzatabiliyor.

ArnoBrasco tarafından hazırlanan oyunu oynamak için kullanıcılara bir sınırlama da getirilmemiş. Katılanların istedikleri kadar tekrar katılabildiği uygulamada 20 çifti bir araya getirenler de Çiçek Sepeti’nden indirim kazanıyor.

çiçek sepeti facebook oyunu

Seven Kalpleri Birleştir uygulamasına Çiçek Sepeti Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Generali Sigorta Facebook Kampanyası: Aşkın Sigortası Markaların Sevgililer Günü Sosyal Medya Kampanyaları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.