Chocovia Reklam Ajansını Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 09 Ara 2019
Chocovia Reklam Ajansını Seçti

Chocovia Çikolata, ambalaj ve sosyal medyanın uzmanlarından Brainworks ile yeni bir işbirliği başlattı. Brainworks tüketiciye hediyelik ve ikramlık kategorilerinde çikolatalar sunan Chocovia’nın sosyal medya hesaplarını etkin bir biçimde yönetecek.

Chocovia ambalajlarını yeniden tasarlayacak olan Brainworks sosyal medyada da Chocovia takipçilerine yakından ulaşıp ürün portföyündeki yenilikleri, kampanyalarına sayfalarında yer vermeye devam edecek. Aynı zamanda çikolata müdavimlerine hediyelik çikolata tavsiyeleri de paylaşılacak. Özel günler, kutlamalar ya da sevdiklerini hoş bir sürprizle mutlu etmek isteyenler için de önerilerde bulunacak. Günümüzün en etkili iletişim aracı olarak görülen sosyal medyayı etkili bir biçimde kullanan Chocovia, bu sayede tüketicileriyle birebir iletişimini sürdürecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sanko’nun Enerjisini Yükselttik! Sevinç Koleji Dijital Medya Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.