Chewbacca’ya Dönüşen IKEA Sandalyesi

Chewbacca’ya Dönüşen IKEA Sandalyesi

IKEA, Solo: A Star Wars Story filminin gösterime girişini kutlamak için bir sandalyesini, Chewbacca’yı çağırıştıran bir görünüme ve sese kavuşturdu.

IKEA’yı ziyaret eden alışveriş meraklılarını, mağazalarda onları her seferinde heyecanlandıracak yeni keşifler bekliyor. IKEA, bu deneyimi “Feng Chewy: An IKEA Story” isimli ve thjnk imzalı kampanyayla Star Wars’un yeni filmi Solo: A Star Wars Story’nin gösterime girmesi heyecanıyla birleştirdi.

Sattığı bir sandalyenin üstüne SCOLD koyun postu ürününü sererek Chewbacca görüntüsü, sandalyeyi yerde sürükleyerek de karakterin sesini elde eden IKEA, o an mağazada bulunan ve şaşkınlığını gizleyemeyen müşterileri kısa süreliğine de olsa yeni fikirlerle dolu IKEA galaksisinden uzaklaştırarak, Star Wars galaksisine götürdü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mephea Ajans'ın Gürgan Clinic İçin Oluşturduğu Instagram Blogu McDonald’s ve Renault’dan Lezzetli Test Sürüşü →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.