Cheetos: Ne Görüyorsan Onu Kazan

Cheetos: Ne Görüyorsan Onu Kazan

Cheetos, tüketicilerin paketlerden çıkan farklı şekillerdeki cipslere göre hediyeler kazandığı kampanyasına hız verdi.

Cips markası Cheetos, Goodby Silverstein & Partners’la bir araya gelerek, tüketicilerin paketlerden çıkan farklı şekillerdeki cipslere göre hediyeler kazandığı kampanyasına devam ediyor. Cheetos Museum (Cheetos Museum)  programı kapsamında 200.000’in üzerinde farklı şekildeki cipsin yer aldığı koleksiyona yaz programı kapsamında yeni bir ivme kazandı.

Amerika özelinde “Win What You See”yle bu kez paketlerde buldukları farklı şekillerdeki cipslere göre hediyeler kazandırmaya başladı. Örneğin, gitar şeklindeki cipsle kendi elektrogitarıyla konser biletlerini ya da yengeç kıskacı şeklinde bir cips parçasıyla Hawaii’de bir tatil kazanabilecek.

Yarışmaya katılmak için tüketicilerin Cheetos paketlerinden çıkan farklı şekillerdeki cipslerin fotoğrafını çekip CheetosWinWhatYouSee.com adresine yüklemeleri gerekiyor. 8 kişi, yükledikleri fotoğrafta yer alan şekildeki cipsle dolu paketler kazanacak. Totalde ise 100.000 $’lık ödül ve deneyim sahiplerini bulacak.

 

 

 

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bisikletçiler İçin Yasal Doping Nükleer Savaşın Etkilerini Anlatan Sanal Gerçeklik Deneyimi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.