Çevirimvar.com İle Tercüme İçin Bir Sebep Daha

Çevirimvar.com İle Tercüme İçin Bir Sebep Daha

Akademik tercüme, teknik tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme ve hukuki tercüme gibi pek çok alanda profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com, şimdi de adını Türk Telekom anlaşması ile duyuruyor.

Çevirimvar.com ile Türk Telekom anlaşması sonrası, her Türk Telekom müşterisi Çevirimvar.com tercüme bürosundan tercüme hizmeti alırken %20 indirim ayrıcalığına sahip oluyor. Bu iş birliği hem akademisyenlerin hem profesyonellerin hem de öğrencilerin yüzü güldürüyor.

Profesyonel tercüme hizmetinin daha hesaplı alınabildiği bu anlaşma ile hem Çevirimvar.com hem de Türk Telekom, müşterilerine ayrıcalıklı olduklarını hissettirdi. Siz de Çevirimvar.com web sitesini ziyaret ederek bu ayrıcalığın detaylı bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat aklınızdaki sorular için karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz.


7 Gün 24 Saat Tercüme Hizmeti

Çevirimvar.com online tercüme bürosu, geleneksel tercüme hizmetinin aksine 7 gün 24 saat tercüme hizmetini müşterilerine kesintisiz sunmaktadır. Çevirimvar.com sayesinde online tercüme hizmetinin daha ulaşılabilir olduğu günümüzde, Türk Telekom ile iş birliği başlatan Çevirimvar.com müşterilerini daha da ayrıcalıklı kılmanın peşinde.

Yalnızca Türk Telekom kullanıcıları oldukları için ekstra %20 indirim sunan Çevirimvar.com online tercüme bürosu, profesyonel tercüme hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıca, hızlı tercüme hizmeti için de güvenilir adres olan Çevirimvar.com müşterilerine tercüme siparişlerini en geç teslimat gününde teslim etmektedir. Böylelikle, iki kurumsal ve kendi alanlarında profesyonel olan firmanın müşterileri ihtiyaçları halinde oldukça avantajlı durumdalar.


Üç Kolay Adımda Tercüme Siparişi Oluşturma

Çevirimvar.com, müşteri memnuniyetini her alanda en yüksekte tutarak, tercüme siparişi oluşturma aşamasını da oldukça basit tutmuştur. Tercüme siparişini yükle, anında fiyat al ve ödemeyi gerçekleştir şeklinde olan aşamalar yalnızca üç adım ve birkaç dakika sürmektedir. Böylelikle, günlük rutin hayatlarından ödün vermeden tercüme siparişi oluşturabilecek olan Türk Telekom müşterileri, aynı zamanda indirimli fiyatlardan da faydalanarak, her açıdan avantajlı konuma olmaktadırlar.

Yeminli tercüme hizmeti denince de tercüme hizmetinin güvenilir adresi olan Çevirimvar.com müşterilerini bu hizmetten de mahrum bırakmamaktadır. Siz de Türk Telekom kullanıcısı iseniz ve tercüme hizmeti ihtiyacınız varsa, hiç beklemeden Türk Telekom veya Çevirimvar.com’un web sitesini ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı Tweet Atmanın 14 Yolu Twitter Takipçinizi Arttırmanın 8 Yolu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.