Cetaş’ın Dijital Reklam Ajansı Diverseffect oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Tem 2019
Cetaş’ın Dijital Reklam Ajansı Diverseffect oldu!

Kuyumculuk sektöründe tasarım ve kalitenin öncü ismi Cetaş’ın dijital reklam ajansı Diverseffect oldu.

Fark yaratan tarzı ve özgün tasarımlarıyla, kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyen Türkiye’nin en güvenilir kuyumculuk markası Cetaş, iletişim alanında daha etkili çalışmalara imza atmak için tüm dijital çalışmalarını Diverseffect’e emanet etti. Bundan böyle Cetaş ismi altında ortaya çıkan tüm iletişim içerikleri Diverseffect imzası taşıyacak.

İletişim alanında ortaya koyduğu yaratıcı stratejiler ile çalıştığı markaların bilinirliğini arttıran ve bünyesine yeni katılan Cetaş ile birlikte portfolyosuna bir büyük markayı daha ekleyen Diverseffect, uzman ekibiyle yerli ve global birçok markaya dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Donanımlı ve alanında tecrübe sahibi ekibiyle Diverseffect; aralarında Garanti Leasing, Memorial, Digiturk, Sabancıdx, PSG Türkiye, Tepe İnşaat KelebekMobilya, Ağaoğlu, Cadem, Tragger, Başha Gıda, Sheraton Grand Ataşehir, Reis Gıda, bluechip, Bilken Holding, Finansal Kurumlar Birliği, İstanbanbul Sanayi Odası (İSO) IAB, Buzdağısu gibi ülkemizin sayılı markaların bulunduğu birçok markaya dijital platformlardaki referanslarından bazılarıdır.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Badbaz Yeni Ofisine Taşındı! KROPPA İMZALI YAPAY ZEKA SATIŞ ROBOTU: ZEKİ →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.