“Çekirdekten Geleceğe” Yetenek Programı’nın web sitesi Clockwork’ten

Projeler, Web siteleri 03 Şub 2021
“Çekirdekten Geleceğe” Yetenek Programı’nın web sitesi Clockwork’ten

Altınmarka Grubu, yeni projesi “Çekirdekten Geleceğe” Yetenek Programı’nın internet sitesi için Clockwork’ü tercih etti.

Altınmarka Grubu’nun eğitim hayatı devam eden üniversite veya yüksek lisans öğrencileri için tasarladığı, teorik bilgilerini gerçek projelerde yer alarak pratik edebilecekleri uygulamalı yetenek programı “Çekirdekten Geleceğe” internet sitesi genç hedef kitlenin kullanım alışkanlıklarına uygun olarak hazırlandı.

İş ortaklarına dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, McDonald’s, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü projesi bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bahçıvan Peynir’in Tariflere İlham Veren Web Sitesi Yayında “Shell Taşıt Tanıma” Web Sitesi, Diverseffect Yaratıcılığıyla İnşa Edildi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.