Carte d’Or Türkiye’nin Dijital Ajansı Promoqube Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Şub 2015
Carte d’Or Türkiye’nin Dijital Ajansı Promoqube Oldu!

2014 yılında IPG Mediabrands çatısına katılan Promoqube, portföyüne uluslararası markalar eklemeye devam ediyor.

İnsanların sosyal medyaya bağlı yaşadığı günümüzde, geliştirdiği yaratıcı teknolojilerle dijital pazarlama dünyasına farklı bakış açıları getiren Promoqube, çalıştığı markalara 1993 yılında Türkiye’ye giriş yapan ve 7’den 70’e dondurma ve tatlı tutkunlarının vazgeçilmez markası Carte d’Or’u ekledi.

Türkiye İş Bankası, Bridgestone, LG Electronics, Johnson’s Baby, GE Türkiye, Anadolu Grubu gibi farklı sektörlerden lider markalarla çalışan ve şu anda 35+milyondan fazla bir topluluğu yöneten Promoqube, Unilever’in markalarından olan ve kurulduğu günden bu yana dondurma keyfini evlere taşıyan Carte d’Or’un, Türkiye’de sosyal medya danışmanlığı, topluluk yönetimi, içerik ve yaratıcı kampanya projeleri geliştirmek gibi hizmetlerinin yanı sıra kurumsal internet sitesi içerik yönetimini de üstlenecek.

Dondurmayı sanatla birleştiren Carte d’Or ile IPG Mediabrands tarafından satın alınan Promoqube işbirliğinden adından söz ettirecek kampanyalar duyacağız gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Konyalı Saat’in SEO Ajansı Sempeak Oldu Oreo Türkiye’nin Dijital Ajansı VivaKi Creative Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.