Canon Eurasia’nın Türkiye’deki İletişim Ajansı mbsays Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 21 Ara 2017
Canon Eurasia’nın Türkiye’deki İletişim Ajansı mbsays Oldu

80 yıldır müşterilerinin görüntülemeyle ilgili her türlü tutkusunu hayata geçirmesini sağlayan Canon’un Türkiye bölgesindeki iletişim ajansı mbsays oldu.

2008 yılında Türkiye’de kurulan Canon Eurasia, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika çapında 120 ülkede temsilcilikleri bulunan ve 19.000’den fazla çalışanı istihdam eden Canon Inc. kuruluşunun bölgesel satış ve pazarlama operasyonu olan Canon EMEA bölgesine bağlı olarak hizmet vermektedir.

Tüketiciye en üstün kalitede fotoğraf makinesini sağlamak hedefiyle 1937 yılında kurulan Canon’un Görüntünün Gücü’nü arttırmak için gösterdiği azimli çaba, teknolojisini diğer birçok pazarda genişlettiği gibi onu kişi ve kurumların görüntü ve bilgi teknolojisi ihtiyaçlarına çözüm sağlayan bir dünya lideri haline getirmiştir.

Aralık 2017’den itibaren Türkiye’deki iletişim ajansı olarak, sektöre başarılı işleriyle imza atan mbsays ile ilerlemeye devam eden Canon Eurasia, ürünleriyle kendi hikayesini üreten müşterilerine 2018’de de ilham vermek hedefinde.

Pizza Hut, Abdi İbrahim İlaç, Allianz, Eczacıbaşı, Fakir Ev Aletleri, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Vehbi Koç Vakfı gibi büyük markalarla başarılı işlere imza atan mbsays, Canon Eurasia ile bu başarılarına bir yenisini daha eklemeyi amaçlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Yüz Tanıma Aracı, Etiketlenmediğiniz Fotoğraflarda Sizi Tanıyor Google, 15 Şubat'ta Reklam Engellemeye Başlıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.