Cannes Lions’un Yaratıcı Ajansı McCann Londra Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Ara 2014
Cannes Lions’un Yaratıcı Ajansı McCann Londra Oldu!

Cannes Lions, 2015 yılında gerçekleşecek organizasyon için yaratıcı pazarlama çalışmalarını McCann Londra ile yürüteceğini duyurdu.

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yaratıcı pazarlama süreçleri için McCann Londra ile anlaştı. 2015 yılında Festival bünyesine katılacak olan “İnovasyon” kategorisi ile teknoloji ve datayı içeren projelerin de değerlendirileceği dev festivalin yaratıcı çalışmaları McCann tarafından yapılacak.

Cannes Lions CEO’su Philip Thomas, yaptığı açıklamada 2014 yılına McCann ile gerçekleştirdiğimiz başarılı işbirliği sonrasında bu yıl tekrar kendileri ile çalışmaktan heyecan duyduklarını belirtti.

Cannes Lions 2014’te gerçekleştirdiği Come Back Pumped projesi ile büyük beğeni toplayan McCann Londra, proje kapsamında ünlü kreatiflerin stok fotoğraflarından oluşan bir seri yayınlamıştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← M3 Film’in SEM Ajansı Sempeak Oldu Dekatlon Buzz, 5. Yılına Özel Olarak Kurumsal Kimliğini Yeniledi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.