Çanakkale Seramik’ten Yaratıcı Tasarım Deneyimi: Kale 360

Projeler, Web siteleri 09 Eyl 2014
Çanakkale Seramik’ten Yaratıcı Tasarım Deneyimi: Kale 360

Çanakkale Seramik, hayata geçirdiği Kale 360 uygulaması ile herkese yepyeni bir tasarım deneyimi yaşatıyor.

Çanakkale Seramik, banyosunu yenilemek isteyip de hayalindekini bir türlü anlatamayanlar için yeni bir projeyi hayata geçirdi ve kendi banyonuzu kendiniz tasarlayabileceğiniz bir uygulama yayınladı. Kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile dikkat çeken Kale 360 uygulaması ile isteyen herkes banyosunu Çanakkale Seramik ürünleri ile dilediği gibi tasarlayabiliyor, tasarımlarının üç boyutlu halini kolayca görebiliyor ve satın alabiliyor.

Kale 360 uygulamasının UI/UX Design’ı ve tasarımı İmalathane imzası taşıyor. Uygulamaya girdiğinizde banyonuzun şeklinden, bataryanızı nereye konumlandırmak istediğinize, küvetinizden, fayanslarınıza kadar her şeyi seçebiliyorsunuz. Ardından oluşturduğunuz banyonun 3 boyutlu halini görebiliyorsunuz. Dilerseniz fiyat teklifi alıp size en yakın bayiye giderek kolayca banyonuzu yaptırabiliyorsunuz.

Kale 360 uygulaması ile kendi banyonuzu tasarlamak için uygulamanın web sitesine giriş yapmanız yeterli. Uygulamanın ilk aşamasında banyonuzun gerçek duvar ölçülerini girip dilediğiniz gibi kapı ve pencere ekleyebiliyorsunuz. Ardından seramik karolardan mobilyaya, lavabodan küvete binlerce Kale ürününden dilediğinizi seçip oluşturduğunuz plana yerleştiriyorsunuz. Tasarladığınız banyonun 3 boyutlu halini görüntüleyerek dilediğiniz düzeltmeleri yapıyor ve projenizin maliyetini hesaplayarak fiyat teklifi alıyorsunuz.

çanakkale seramik tasarım deneyimi kale 360

çanakkale seramik kale 360

çanakkale seramik tasarım kale 360

çanakkale seramik proje kale 360

Çanakkale Seramik Kale 360 web sitesinde uygulamayı tanıtmak için yine İmalathane tarafından hazırlanan bir animasyon video ile her aşamada kullanıcıya yardımcı olacak tasarım videoları da bulunuyor. Uygulama sitesinde ayrıca diğer kullanıcılar tarafından tasarlanmış banyoları da inceleyebiliyor ve kendi tasarımınızı sergileyebiliyorsunuz.

 
Çanakkale Seramik tasarım uygulamasına ile hayalinizdeki banyoyu vakit kaybetmeden kolayca oluşturmak ya da diğer tasarımları incelemek isterseniz Kale 360 web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Adobe’nin Yeni Viral Videosu: Woo Woo KIA Sosyal Medya Projesi: Sportage Kaçırıldı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.