Can Yayınları Facebook Uygulaması: Sence Hangisi Aldatmak?

Can Yayınları Facebook Uygulaması: Sence Hangisi Aldatmak?

Can Yayınları, Paulo Coelho’nun yeni kitabını tanıtmak için yayınladığı Facebook uygulaması “Sence Hangisi Aldatmak?” ile takipçilerine kitap kazandırıyor.

Can Yayınları, yayınladığı Facebook uygulaması ile takipçilerine dünyanın  en güzel hediyelerinden biri olan kitap kazandırıyor. Paulo Coelho’nun “Aldatmak” isimli yeni kitabının tanıtımı için hayata geçirilen kampanyaya katılan 5 talihli Can Yayınları’nın bu yıl ilk basılan kitaplarının sahibi olacak.

“Sence Hangisi Aldatmak?” uygulamasında katılımcılara 5 soruluk bir test sunuluyor. Testteki her bir soru Paulo Coelho’nun kitabı Aldatmak’ta yer alan cümlelerden oluşuyor. Kullanıcılardan bu cümlenin tamamının kitapta nasıl olduğunu tahmin etmeleri isteniyor. Her kullanıcının testi başarıyla bitirebilmek için 3 CAN’ı var ve 4. CAN kazanmak için testi Facebook ya da Twitter üzerinden paylaşmaları gerekiyor.

can yayinları facebook uygulaması

Can Yayınları’nın sosyal medya ajansı WALKSdigital tarafından yürütülen kampanyanın kısa zamanda elde ettiği başarı, sosyal medya kullanıcılarının aynı zamanda nasıl birer kitap tutkunu olduğunu da gösteriyor.

17 Ekim tarihine kadar devam edecek uygulamaya katılarak farklı bir deneyim yaşamak ve kitap kazanma şansı elde etmek için Can Yayınları Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Sürdürülebilir Yaşam Platformu: Collectively Acer Sosyal Medya Kampanyası: Hayatımın Macerası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.