Cadılar Engelleri Yıktı! Dijital Sergiyi 2 Ayda Tam 300.000 Kişi Gezdi.

Projeler, Web siteleri 28 Mar 2019
Cadılar Engelleri Yıktı! Dijital Sergiyi 2 Ayda Tam 300.000 Kişi Gezdi.

British Council ile bir araya gelerek, Duvarları Olmayan Sergi kapsamında gerçekleştirilen “Cadılarla Dans Etmek” dijital sergisi için İGOAİMALATHANE tarafından hayata geçirilen engel tanımayan web sitesi, sadece 2 ayda tam 300.000 ziyaretçiye ulaştı.

British Council’in Duvarları Olmayan Müze Dijital Sanat Platformu kapsamında düzenlediği Cadılarla Dans Etmek sergisi, sanatseverler için yepyeni bir deneyim fırsatı yarattı. Proje küratörlüğünü Mine Kaplangı ve Proje yönetimini ise Su Başbuğu’nun yaptığı dijital sergiyi, hazırladığı web sitesi ile gerçeğe dönüştüren ajans ise iGOAİMALATHANE oldu!

iGOAİMALATHANE ve British Council’in yollarını birleştiren Cadılarla Dans Etmek dijital sergisi, sadece 2 ayda 300.000 ziyaretçiye ulaşarak, eşsiz bir sergi deneyimi yaşattı.

iGOAİMALATHANE’nin, sergi için hazırladığı web sitesinde sesli betimleme, okuma kolaylığı, işaret dili gibi seçenekler bulunuyor. Erişilebilirliği ön planda tutan site, Awwwards’ta büyük ilgi toplayarak, onur ödülüne layık görüldü.

Cadılarla Dans Etmek dijital sergisini internet olan her yerde, istediğiniz saatte, istediğiniz sürece gezebilirsiniz.

Reklamveren: British Council
Reklamveren Yetkilisi: Özlem Ergun, Su Başbuğu
Reklam Ajansı: iGOAİMALATHANE
Kreatif Direktör: Volkan Ekşi
Reklam Stratejik Planlama ve Müşteri Yönetimi: Elif Güner
Teknik Yönetim: Murat Küçükosman

Detaylı Bilgi ve İletişim için:
info@igoaimalathane.com
0212 267 30 80

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← OYAK’ın Web Sitesi Yenilendi Türkiye'nin Geleceği İçin; Petrol Ofisi İle Altınordu Futbol Kulübü’nün Yol Arkadaşlığı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.