Burger King Türkiye Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 20 Oca 2015
Burger King Türkiye Web Sitesi Yenilendi

Türkiye’deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. bünyesine katılmasıyla başlayan Burger King, Türkiye kurumsal web sitesini Woohoo Digital imzasıyla yeniledi.

Kullanıcı alışkanlıkları ve gelişen dijital dünya trendleri dikkate alınarak yenilenen web sitesi, mobil internet erişiminin yoğun kullanımı da göz önünde bulundurularak, 5 farklı boyut desteğiyle responsive yapıda ve retina ekranlı cihazlar da dikkate alınarak hazırlandı. Ayrıca web sitesi genelindeki tüm animasyonlar HTML 5 teknolojisi ile hazırlanarak tüm cihazlarda kullanıcı deneyiminin korunması hedeflendi.

Yenilenen web sitesi tarafında göze çarpan bir diğer yenilik ise restoranlar sayfası oldu. Google Maps entegrasyonu ile desteklenen sayfa üzerinden kendinize en yakın Burger King restoranını kolayca bulabilmeniz mümkün.


Burger King Türkiye Web Sitesi

Burger King Türkiye hakkında tüm kampanyaları takip edebileceğiniz, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz ve tüm gelişmelerden anlık haberdar olabileceğiniz web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SIEC Web Sitesi Yayında! Mavi’den Online Ve Offline’ı Buluşturan Mobil Uygulama: Kartuş →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.