Burger King, “Alevde Izgara” Hamburgerleri, Alevli Kuryelerle Teslim Etti

Burger King, “Alevde Izgara” Hamburgerleri, Alevli Kuryelerle Teslim Etti

Alevde ızgara hamburgerleriyle ünlü Burger King, bu alevi, motor kuryelerin kıyafetlerine ve teslimat araçlarına da taşıdı.

Kasım ayında, Burger King’in Whopper satmayı reddederek, müşterilerini McDonald’s restoranlarına yönlendirdiği kampanyayı sizlerle paylaşmıştık.

Burger King, bu kez “alevde ızgara” sloganıyla sattığı hamburgerlerini gerçek alevler içinde müşterilerine ulaştırmaya çalıştığı bir reklam kampanyasıyla karşımızda. Burger King Almanya’nın Grabarz & Partner’la birlikte hazırladığı “LIEFERSERVICE” (Teslimat Servisi) kampanyasına ait filmde alev alev yanan Burger King motor kuryeleri ve yine sipariş dağıtımında kullanılan ve alevler içinde kalmış otomobilleri görüyoruz.

Videodaki görüntüler, biraz tehlikeli olan bir gösterinin parçası. Çekimler sırasında kimsenin zarar görmediği bu reklam filmini Burger King Almanya YouTube kanalına “Teslimat servisimiz, misafirlerimiz ve çalışanlarımız için yanıyoruz!” notuyla yüklemiş.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Photoshop’ta İnsan Seçme İşlemi, Yapay Zeka İle Kolaylaşacak Özgürlüğüne Düşkün Keçinin Volkswagen T-Roc’la Karşılaşması →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.