Bugatti Chiron mu Yoksa Volkswagen Golf mü?

Bugatti Chiron mu Yoksa Volkswagen Golf mü?

Volkswagen, gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde Bugatti’nin tüm çekiciliğini gölgede bırakıyor ve bir çocuğun hayatını kurtarıyor.

Yüksek performansın, kaslı bir gövdenin ve agresif çizgilerin öne çıktığı otomobiller, çocukların dikkatini küçük yaştan itibaren çeker ve hayallerini süsler. Otomobil tutkunu çocuklarının yatakları bile araba figüründen oluşur, ellerinden oyuncak otomobiller hiç düşmez. Hayallerindeki spor otomobil, bir caddede karşılarına çıktığı an, ondan gözlerini alamazlar.

Bugatti otomobiller de hız ve performansa dayalı özellikleriyle olduğu kadar dış ve iç tasarımıyla göz kamaştırıyor ve küçükten büyüğe çoğu erkek ve kadının dikkatini çekmeyi, hayalini süslemeyi başarıyor. Volkswagen’in Grabarz & Partners imzalı kampanyası “Kids Dreams”, çocukların hayalini Volkswagen marka bir aracın süslemesinin zor olduğunu söylüyor.

Ancak, hayalindeki Bugatti Chiron’u karşısında görünce caddenin ortasında kıpırdamadan bakakalan çocuğun hayatı, Volkswagen Golf’ün, üçüncü parti yaralanmaları %45 oranında azaltan inovatif sürücü destek asistanı sayesinde kurtuluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tarihi İnteraktif Hatıralarla Canlandıran Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Bağlılık Kavramını Yeniden Tanımlayan Objeler →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.