Budapeşte’de Kaybolan Çanta Multinet Up Sayesinde Sahibini Buldu!

Budapeşte’de Kaybolan Çanta Multinet Up Sayesinde Sahibini Buldu!

Geliştirdiği yenilikçi finansal teknolojiler ile kurum ve kuruluşlara, onların çalışanlarına ve tüketicilere “değer katan” çözümler tasarlayan ve sunan Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up, Budapeşte’de kaybolan bir çantayı İstanbul’daki sahibiyle buluşturdu.

Sosyal medyayı etkin kullanmaya başladıktan sonra çağrı merkezi aramalarını %37 düşüren Multinet Up’ın sosyal medya üzerinden gelen mesajları yanıtlama oranı ise %100. Gelen her mesaja titizlikle yaklaşarak müşterilerine yakın bir diyalog kuran Multinet Up Müşteri Hizmetleri’nin, Facebook’tan içinde Multinet Up kart olan bir çanta bulunduğu mesajını alması üzerine Budapeşte’de kaybolan çantayı iki günde sahibi Rukiye Sarıkaya ile buluşturdu. Tecrübeli marka, tüm bu süreci ajansı BAL ile birlikte videolaştırdı.

Rukiye Sarıkaya’nın da anlatımıyla bu hikayeyi izlemek için tıklayın

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KFC’nin 700 Bin Kişi Tarafından İzlenen Albay Sanders Görünümündeki Kedi Ağacı Dünyaya Bir Ölü Deniz Yeter →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.