BTA Sosyal Medya Çalışmaları İçin Bona Digital İle Anlaştı

Ajans Haberleri, Haberler 17 Ara 2015
BTA Sosyal Medya Çalışmaları İçin Bona Digital İle Anlaştı

Türkiye’nin en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden biri olan BTA, sosyal medya çalışmaları için Bona Digital ile anlaştı.

Havalimanlarında verdiği yiyecek-içecek hizmetlerini daha sonra denizyollarına ve son olarak da yaşam merkezlerine taşıyan ve dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini, geleneksel Türk konukseverliğiyle birleştirerek uluslararası standartlarda sunan BTA; Bona Digital’le el sıkıştı.

Cakes&Bakes, Tadında Anadolu, TickerDaze ve sosyal medyanın yeni fenomeni FooDoo markalarının sosyal medya hesaplarının yönetimi ve reklamları artık Bona Digital’e emanet.

2009 yılında çalışmalarına başlayan Bona Digital; dijital medya planlama, sosyal medya, tasarım ve yazılım alanlarında entegre hizmet veriyor. Bona Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet verirken, yıllar içinde ulusal ve uluslararası pek çok ödülün de  sahibi oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mbsays Star Wars’ı E-Postalara Taşıdı! Ukinox SEO Çalışmaları İçin Webtures İle Çalışmaya Başladı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.