BrotherMEA’nın Yeni Ink Tank Serisinin Lansmanı Gerçekleşti!

BrotherMEA’nın Yeni Ink Tank Serisinin Lansmanı Gerçekleşti!

Üç yıldır reklam ve pazarlama alanında iş birliği yapan ddip digital / design / istanbul / paris ve BrotherMEA, yeni Ink Tank serisi için yaratıcı bir lansman kurgusuna imza attı. Bu lansman ile Brother Middle East&Africa markasının yeni ürünleri tüm Orta Doğu bölgesine başarılı bir şekilde duyuruldu.

BrotherMEA x ddip digital / design / istanbul / paris iş birliğiyle gerçekleşen ürün lansmanında yeni Ink Tank serisinin kolay kullanımı ön plana çıkarılırken yazdırma işlemini her ortamda yapabildiği, yüksek teknoloji ürün özellikleri yaratıcı bir şekilde vurgulandı. Lansman, teaser görsellerinde “InkCredible”, ana lansmanda ise “MAKE AN IMPACT” sloganıyla tüm Orta Doğulu tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Diverseffect ABD’de Pazarında Büyümeye Devam Ediyor! 2021 Yılının Marka Geliştirme Uzmanı: ddip digital / design / istanbul / paris! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.