British Council Sanat Projeleri İçin Dijital Ajans Arıyor!

British Council Sanat Projeleri İçin Dijital Ajans Arıyor!

Birleşik Krallık’ın kültürel ilişkiler ve eğitim fırsatlarından sorumlu uluslararası kuruluşu olan British Council, 2016-17 yılında sanat alanında yürüteceği projeler için dijital ajans arayışına başladı.

British Council’dan yapılan açıklamada 23 Mayıs 2016 tarihine kadar açık olacak çağrıya başvuran ajanslar arasından seçilecek dijital ajans bir yıl boyunca, belirlenmiş projelerin dijital pazarlama, kampanya planlaması ve medya planlamasının yanında yaratıcı uygulamalarının da hazırlanmasından sorumlu olacağı belirtildi. Ayrıca ilgilenen kurumlar için 13 Mayıs Cuma saat 14.00’de bilgilendirme toplantısı düzenleneceği bilgisi verildi.

British Council’ın 2016-17 yılında sanat alanındaki çalışmaları “Shakespeare Yaşıyor” programı, “Yaratıcı Ekonomi” ve genel sanat çalışmalarını da kapsayacak şekilde geniş bir hedef kitleye yönelik faaliyetlerle devam edecek.

Duyuru hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reklam5’e IMA’dan 2 Ödül Birden! Proximity İstanbul, Markaları Arasına Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar’ı Ekledi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.