British Council Eğitim Projelerini Yürütecek Dijital Ajans Arıyor!

British Council Eğitim Projelerini Yürütecek Dijital Ajans Arıyor!

Birleşik Krallık’ın kültürel ilişkiler ve eğitim fırsatlarından sorumlu uluslararası kuruluşu olan British Council, 2016-17 yılında eğitim alanında yürüteceği projeler için dijital ajans arayışına başladı.

British Council’dan yapılan açıklamada 18 Mart 2016’ya kadar açık olacak çağrıya başvuran ajansların bir yıl boyunca, belirlenmiş projelerin dijital pazarlama, kampanya planlaması ve medya planlamasının yanında yaratıcı uygulamalarının da hazırlanmasından sorumlu olacağı belirtildi.

Açıklamada ayrıca British Council’ın 2016-17 yılında eğitim alanındaki çalışmalarının öncelikle yükseköğretim, İngiltere’de eğitim ve bilim projeleri alanlarına odaklanacağı belirtilirken; akademisyenler, girişimciler, meslek profesyonelleri, öğrenciler, yüksek öğretim kuruluşları, liseler, teknoparklar, kalkınma ajansaları ve sivil toplum kuruluşları gibi geniş bir hedef kitleye yönelik faaliyetlerde bulunmayı hedeflediği dile getirildi.

Duyuru hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MasterCard Selfie İle Ödeme Dönemini Açıyor DonanımHaber'in SEO Ajansı Webtures Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.