Brandmarker Uluslararası Pazarlama Yarışması

Brandmarker Uluslararası Pazarlama Yarışması

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü 62. yılında, tüm dünyadan öğrencileri aynı platformda birleştirdiği 18. Brandmarker Uluslararası Pazarlama Yarışması’nı 10-16 Haziran 2015 tarihlerinde düzenliyor.

Türkiye’nin en eski ve en büyük kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, bu sene 18.sini düzenleyeceği Brandmarkeretkinliği ile Lüksü Yeniden Tanımlamak, Globalde Lokal Markalar, Marka Sadakati, Raflların Gücü, Uluslararası Pazarlama gibi oturumlarında,  pazarlama direktörlerini, CEOları, profesörleri ve daha birçok kişiyi konuk edecek. Dünyada ve Türkiye’de pazarlama alanında duayen olmuş kişilerin ve uzmanların ağırlanacağı etkinlikte, ana sponsor Volkswagen’in vereceği Marketing Brief’i üzerine tüm öğrencilerin bir pazarlama stratejisi yaratmasına imkan verilecek.

Volkswagen Türkiye, DEATH Cigarettes kurucusu BJ Cunningham, Eti Gıda, Faber Castell Türkiye Pazarlama Direktörü Ayşe Kırımlı, GlaxoSmithKline pazarlama profesörü Amitava Chattophadyay giibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı Brandmarker, 10-16 Haziran 2015 Tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsünde gerçekleşecek.

Etkinlik dahilinde gerçekleşecek 2 günlük konferans ve 2 gün atölye çalışmalarının yanında İstanbul Gezileri, kumsalda düzenlenecek aktiviteler, Masterchef ve Talent Show gibi etkinlikleri ile öğrencilere unutulmayacak bir hafta sunulacak.

Tüm haftanın programlarına katılanlara sertifika da verilecek olan ve kazanan grubu Volkswagen-Wolfsburg Factory ve Berlin Turu’na ücretsiz gönderen Brandmarker etkinliği Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü alt kurullarından Marka ve Pazarlama kurulunun bünyesinde gerçekleşecek.

Brandmarker 2015

Dili İngilizce olan etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için www.brandmarkerchallenge.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Girişimcilik Vakfı Fellow 2015 Effie Türkiye Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.