BrandFace.tv’den Facebook Basketbol Oyununa Kampanya

BrandFace.tv’den Facebook Basketbol Oyununa Kampanya

BrandFace.tv, Facebook Messenger’ın basketbol oyunu ile takipçilerine eğlenceli bir kampanya sunuyor.

Facebook Messenger’ın yeni sunduğu gizli özelliklerinden biri olan basketbol oyunu, geçtiğimiz hafta bazı markalar tarafından da kullanılmaya başlandı. 29 saniyelik yaratıcı videoları ödüllendiren, para kazandıran sosyal ağ BrandFace.tv de Türkiye’de uygulamayı bir kampanyaya dönüştüren ilk markalardan oldu. Kullanıcılarıyla yüksek etkileşime sahip olan BrandFace.tv, gizli basket uygulamasını bir yarışmaya dönüştürdü.

Her hafta en yaratıcı fikrin sahibi bir kullanıcıyı ödüllendiren BrandFace.tv, bu sefer sıra dışı bir oyun teklifi ile takipçilerinin karşısına çıktı. Marka takipçilerini “Basket Moment” oyunu ile en yüksek skoru elde etmeye davet etti.

Kampanyaya katılabilmek için Facebook’un Messenger uygulaması üzerinden BrandFace.tv sayfasına basketbol topu emojisi gönderip, üzerine tıklayarak oyunu açabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında en yüksek skoru yapan katılımcıya ise herhangi bir Spor Toto Basketbol Ligi takımının maçına 2 kişilik bilet hediye ediliyor.

Facebook Messenger’dan bize basketbol topu emojisi gönder, üzerine tıkla ve basket at!En yüksek skoru yapan kişi,…

BrandFace tarafından gönderildi 24 Mart 2016 Perşembe

24 Mart günü başlayan ve bir hafta sürecek olan yarışma ile BrandFace.tv şimdiden 200’e yakın takipçisinden dönüş almış bile.

BrandFace.tv’nin dijital iletişim ajansı Bi’ Fark Yarat da Facebook’un bu eğlenceli uygulamasını kullananlardan. “Basket Moment”ı farklı ve eğlenceli bir gif ile yorumlayan Bi’ Fark Yarat; ekip içindeki pozitif enerjiyi tüm takipçilerine yansıtarak, iyi bir takipçi etkileşimi sağlamış.

Facebook Messenger’ın yeni sürprizi basketbol oyununu, ekip olarak pek bi’ sevdik. O kadar sevdik ki kafamız orada kaldı :)

Bi Fark Yarat tarafından gönderildi 24 Mart 2016 Perşembe

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Starbucks’tan Otizm İçin Farkındalık Kampanyası Audi’den Yaratıcı Mecra Kullanımı: Wi-Fi Ağı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.