Brand Week Istanbul “Time To Reset” Teması İle Yeniden Başlıyor

Brand Week Istanbul “Time To Reset” Teması İle Yeniden Başlıyor

Brand Week Istanbul, “yeniden başlama zamanı” mottosuyla pandemide duraklayan hayatta yapılacak yeni başlangıçları, hayatın kurgulanacağı dayanak noktalarını keşfe çıkıyor. Yılın en ilham verici haftasında önümüzdeki süreçte belirecek bu büyük değişim, “Time to Reset” teması ile ele alınacak.

Bu sene 10’uncu kez düzenlenecek olan Brand Week Istanbul iletişimden ticarete, oyun endüstrisinden yaratıcılığa kadar ilham verici hikâyelerin, dönüştürücü girişimlerin ve yaratıcı stratejilerini izini dünyanın dört bir yanından katılacak konuşmacılarla sürecek.

Fizik Profesörü Mete Atatüre, medya sanatçısı ve yönetmen Refik Anadol, sanatçı ve aktivist Laetitia Ky, girişimci Hande Çilingir, müzisyen ve orkestra şefi Pınar Toprak, Dentsu Lab Kreatif Direktörü Naoki Tanaka bu seneki konuşmacılardan sadece birkaçı.

İlham veren konuşmaların yanı sıra araştırma sonuçları, marka lansmanları ve yarışmaların da yer alacağı yılın Brand Week Istanbul haftası 7-11 Kasım tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Teknoloji Severler İstanbul Tech Week’te Buluşuyor Digital Age Tech Summit’in Programı Belli Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.