Brand Week Istanbul 2013

Brand Week Istanbul 2013

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerini bir araya getiren Brand Week Istanbul, 11-15 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek.

İlham verici işler başarmış vizyonerleri, liderleri ve uygulamacıları aynı platformlarda buluşturan, yaratıcı endüstrilerde global ve lokal düzeyde başarılı olmuş iş modellerini konu alan ve teşvik eden ülkemizdeki en önemli inisiyatifi Brand Week Istanbul; fark yaratan profesyonelleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Ölçümlenmiş başarının ödüllendirileceği; yaratıcılığın, farklılığın ve sürdürülebilirliğin cesaretlendirileceği kalıcı etkinliklerle dolu haftada katılımcılar başarılı işlere imza atmış liderler, düşünce insanları ve uygulamacılarla tanışma fırsatı elde edecek.

20 yılı aşkın içerik ve 10 yılı aşkın organizasy0n tecrübesi ile Mediacat tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan haftada vizyonerler ve yaratıcılar benzersiz “case-studiy”leri ustaca harmanlayarak geleceğe şekil verme fırsatı sunacak.

Altı gün sürecek dev organizasyon Brand Week Istanbul; konferans, seminer, workshop, networking toplantıları, reklam filmi gösterimleri, yaratıcı sergiler, ödüller ve partiler gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Organizasyonda ayrıca Türkiye’nin en popüler marka ikonlarının ve ünlülerinin de katılacağı şenlikli bir geçit olarak tasarlanan MediaCat Icon Parade gibi büyük açıkhava etkinlikleri gerçekleşecek.

Bugüne kadar bağımsız bir etkinlik olarak düzenlenen MadiaCat Marketing Forum’u da bünyesinde barındıracak olan Brand Week Istanbul hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mobil Pazarlama Konferansı 2013 Etohum SEO & SEM Konferansı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.