Boyner Facebook Kampanyası: Kalbimi Tamamla

Boyner Facebook Kampanyası: Kalbimi Tamamla

Boyner, Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan Facebook kampanyası “Kalbimi Tamamla” ile sevenleri buluşturuyor.

Boyner, eğlenceli ve ödüllü bir Facebook oyunu ile çiftlerin yeteneklerini konuşturacağı bir uygulama başlattı. “Aşk birbirini tamamlamaktır.” sloganı ile hayata geçirilen uygulama ile Sevgililer Günü’ne atıfta bulunan marka, çiftleri eğlenceli ve ödüllü bir deneyime davet ediyor.

Kalbimi Tamamla kampanyasına katılan kullanıcı karşısına çıkan çizim alanında dilediği çizim aracı ve dilediği rengi seçerek bir kalbin yarısını çiziyor. Kullanıcı çizimin doğruluğuna göre puan alırken tekrar deneme imkanını da kullanabiliyor. Ardından kalbin diğer yarısını çizmesi için sevdiği birine davet gönderen kullanıcı, kalp tamamlandıktan sonra yarışmaya katılmaya hak kazanıyor.

boyner facebook oyunu kalbimi tamamla

Boyner Kalbimi Tamamla kampanyasına katılan tüm yarışmacılar Boyner’den sürpriz indirim kuponu kazanırken, jüri tarafından belirlenen puanlar doğrultusunda en uyumlu kalbi çizen ve en yüksek puanı alan ilk üç kullanıcı da Boyner’den 300, 400 ve 500 TL değerinde hediye kartı kazanıyor.

Çiftlerin yeteneklerini konuşturan aynı zamanda da eğlendiren ve ödül kazandıran oyun için Boyner Facebook sayfasını ziyaret edebilir ve oyun hakkındaki paylaşımları #kalbimitamamla hashtagi ile takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mavi Sosyal Medya Kampanyası: Aşık Oldum Coca-Cola’dan İçerik Bazlı Dijital Proje: Merak Ettim →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.