Boyner Anneler Günü Kampanyası: En Güzel Hediyem

Boyner Anneler Günü Kampanyası: En Güzel Hediyem

Boyner, Anneler Gününe özel yayınladığı test uygulaması ile annelere en güzel ve anlamlı hediyeyi vermeyi amaçlıyor.

Boyner, Anneler Günü’ne özel yaptığı kampanyalara bu yıl da bir yenisini ekledi. Cheil Worldwide Türkiye işbirliğiyle hayata geçen En Güzel Hediyem kampanyası; pırlanta gibi evlatlara, annelerine verebilecekleri en güzel hediyeyi en eğlenceli şekilde kazanma fırsatı veriyor.

Geniş ürün yelpazesiyle, özel günlerde hediye almak için Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında gelen Boyner, bu dijital kampanyasını bir mikrosite üzerinden yürütüyor. En Güzel Hediyem sitesine giren kullanıcılar; ilk olarak annelerinin tepkilerini, tercihlerini ve hatta en komik hallerini içeren 6 soruluk eğlenceli testi yanıtlıyor ve nasıl bir anne tarafından büyütüldüklerini gösteriyor. Test sonucunda çıkan; Tabiat Ana, Terliksi Anne, Anne Arrabbiatta, Örüncek Anne ve Alkali Anne gibi anne tipleriyse, en az testin kendisi kadar komik ve eğlenceli.

Üstelik bu testi çözüp hediyesini seçenler, anlamlı Anneler Günü mesajlarını da yazarak Boyner’den anneleri için en güzel hediyeyi kazanma şansı yakalıyor.

Boyner Anneler Günü Kampanyası

en güzel hediyem

En Güzel Hediyem Kampanyası’na şuradan katılabilir ve bu testi çözerek bu eğlenceli deneyim ile birlikte annenize hediye kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyadan Başarılı Wordpress Site Örnekleri Coca-Cola Görsel Kimliği Üzerinde Deney Yapıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.