Bosch Facebook Uygulaması: Yeni Yıl Dileğim

Bosch Facebook Uygulaması: Yeni Yıl Dileğim

Bosch Ev Aletleri, yılbaşına özel olarak yayınladığı Facebook uygulaması ile yeni yıl heyecanına ortak oluyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yayınladığı Facebook uygulaması ile takipçilerinin heyecanına ortak oluyor. “Yeni Yıl Dileğim” uygulamasında kullanıcılar arkadaşlarına özel kar küreleri oluşturarak paylaşabiliyor ve kendileri için hazırlanan küreleri görebiliyor.

Kullanıcılar uygulamaya giriş yaptıktan sonra kendilerine bir kar küresi seçiyorlar. Ardından karşılarına çıkan sayfadan Noel Baba, Yeni Yıl Ağacı, Yılbaşı Süsleri, Kardan Adam, Şehirler, Sevimli Hayvanlar gibi seçeneklere göz oatarak kürenin içini diledikleri gibi dolduruyorlar. Burada küreye ayrıca fotoğraf, müzik ya da tebrik kartı ekleyebiliyorlar. Katılımcılar uygulama ile diledikleri kadar küre hazırlayarak Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşları ile paylaşıyor.

bosch facebook uygulaması

WALKSdigital imzalı uygulamada kar küresi tasarlayan ve tasarladığı kar küresini kendi Facebook hesabında paylaşan ya da arkadaşlarına Facebook mesajı olarak gönderen toplam 50 kişi, hediye kar küresi kazanma şansı yakalıyor.

25 Aralık 2010 – 5 Ocak 2015 tarihleri arasında yayında olacak “Yeni Yıl Dileğim” uygulamasına Bosch Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti'den Nostaljik Yeni Yıl Neşesi NTV’nin Haber Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.