Borusan Otomotiv Motorsport, Sosyal Medya Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 07 Eyl 2021
Borusan Otomotiv Motorsport, Sosyal Medya Ajansını Seçti!

4 kıtada, 20 farklı ülkede, 36 farklı pistte ve 370’e yakın yarışta start almış Borusan Otomotiv Motorsport, dijital iletişimini Ahtapot Sosyal Medya’ya emanet etti.

Borusan Otomotiv tarafından Türkiye’de motor sporlarının gelişimine ve Türkiye’nin yurt dışında tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla kurulan Borusan Otomotiv Motorsport, sosyal sorumluluk bilinci ile kurulan BOM Akademi, 2018 yılında kurulmuş olan BOM E-Team ve 2020 sezonunda yarışa başlayan BOM Karting sosyal medyada yolunu Ahtapot Sosyal Medya’yla çiziyor!

Borusan Otomotiv Motorsport‘un 4 markasıyla anlaşarak dikkatleri üzerine çeken Ahtapot Sosyal Medya; 6 yıldır Lincoln Electric Askaynak, 5 yıldır Darüşşafaka Cemiyeti, 4 yıldır Dalgakıran Kompresör ve Form Şirketler Grubu, 3 yıldır DB Schenker Arkas ve Taşkesti Su, 2 yıldır ise WWF Türkiye, Danfoss, Mitsubishi Heavy Industries, Mapfre Sigorta gibi değerli markalarla başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünya’yı Büyüleyen Miras, ddip İle Kreatif Çizgisini Belirlemeye Devam Ediyor GAİN’in reklam dünyasındaki rengi belli: RED and GREY →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.