Booking.com Viral Videosu: Booking Epic

Booking.com Viral Videosu: Booking Epic

Booking.com viral videosu Booking Epic, küçük şeylerin nasıl konaklama mutluluğuna dönüştüğünü sıra dışı bir kampanya ile anlatıyor. 

Herkesin, konaklayacağı otellerle ilgili bambaşka tercihleri vardır. Kimileri için odanın konforu önemlidir. Kimilerinin ise ilk kriteri harika bir havuz ve büyük bir jimnastik salonudur. Belki bir başkası için cazip olan yalnızca ücretsiz şampuanlardır. Asla bilemezsiniz.

Wieden+Kennedy Amsterdam ajansı tarafından Booking.com reklam kampanyası “Booking.yeah” herkesin tatilden beklentilerinin farklı olduğunu epik bir çalışma ile anlatıyor. Film fragmanına benzer kurgulanan reklam filminde, insanların konaklamadaki rutin alışkanlıkları eğlenceli bir şekilde canlandırılmış.

 
Booking.com’un viral kampanyası Booking.yeah, bu farklı tercihlere cevap vermenin mümkün olduğu mesajını veriyor. Traktor tarafından yönetilen reklamın çekimleri, Yeni Zelanda ve Bali’de gerçekleştirildi.

Dünyaca ünlü online rezervasyon acentası Booking.com’un viral videosu Booking.yeah, müşteriler için kişiselleştirilmiş hizmet sunmanın önemine dikkat çekiyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Minimal Logo Tasarım Örnekleri Dominos Virali: Karnıaçlar →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.