Boğaziçi Marka Zirvesi

Boğaziçi Marka Zirvesi

Boğaziçi Marka Zirvesi, 9-11 Aralık’ta öğrenciler ile sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Boğaziçi Marka Zirvesi, 9-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

L’Oreal, Anadolu Grubu, Yıldız Holding, Colgate Palmolive, Henkel, KPMG, Eczacıbaşı ve ETİ gibi markaların sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte, markaların CMO, CEO ve pazarlama müdürlerinin katılımıyla marka oturumları gerçekleşecek. Etkinlikte ayrıca Mutfak Sanatları Akademisi Kurucusu Mehmet Aksel, Mey İçki Satış Direktörü Levent Kömür, Sportsnet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm ve Elizi İletişim Danışmanlık Kurucusu Nükhet Vardar gibi isimler de tecrübe ve hikayelerini öğrencilerle paylaşacak. Vodafone Pazarlama Müdürü Fatih Uysal’ın katılımıyla gerçekleşecek “Vodafone Arena: Temelinde Aşk Var” oturumu ise merakla beklenen oturumlardan.

Etkinliğe renk katacak oturumlardan diğer ikisi ise Batesmotelpro ile Viral Pazarlama ve Pazar günü gerçekleşecek Chromas konseri olacak.

Dijital Medya Sponsoru olduğumuz etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için Boğaziçi Marka Zirvesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

bmz-afis

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Genç ve Başarılı Girişimcilerle İlham Dolu Bir Deneyim: We Are Young Communications Week #7 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.